Vestel Yedek Parça ve Aksesuarları

Orjinal yedek parça ve aksesuarlar yetkili servisimizden temin edebilirsiniz. Orjinal olmayan yedek parçalar cihazınıza kalıcı hasarlara yol açıp pahalı arızalara neden olabilir. Yedek parçalarınızı size en yakın Vestel yetkili servislerinden talep ediniz.

LCD plazma temizleyiciden, paslanmaz bakım spreyine, seramik ocak temizleyiciden, anti-karkere her türlü yedek parça ve aksesuar ihtiyacına karşılık verebilecek yeterlilikte olan Vestel Yetkili servisimizin yedek parça deposunda bulunan ürünlerin tamamı anti bakteriyel, ozon dostu ve doğada organik olarak çözülebilen nitelikte olup orjinal yedek parçalardır.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürün sayfalarımızı ziyaret edebilir ya da 0212 9396750 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi sonrası sipariş verebilirsiniz.

Vestel yetkili servisi olarak klimanızı monte etmeden önce ücretsiz keşif hizmeti vererek cihazınız ve ihtiyaçlarınız için en uygun alanı belirliyor, sizlerin de onayını aldıktan monte işlemini gerçekleştiriyoruz. Cihazınızın ömrünü uzatmakla beraber ekran çizilmelerininde önüne geçmiş olacaksınız.

Çamaşır makinenizin kusursuz biçimde çalışabilmesi için su tahliyesi ve benzeri unsurları dikkate alan merkezimiz cihazınız için en uygun yeri belirleyerek oluşabilecek olası problemlerin önüne geçiyor.

Bulaşık makinenizin konumu cihazınızın problemsiz çalışması için son derece önemlidir. Bu nedenle monte edilecek alanın cihaz gereksinimlerine karşılık verebilecek nitelikte olması gerekmektedir. cihaz ile ilgili tüm teknik gereksinimlere hakim olan ekibimiz ile ilgili işlemi en iyi biçimde gerçekleştiriyoruz.

Mutfağınızdaki gıda kaynaklı kokuların giderilmesi ve hijyenik bir atmosfer için davlumbazınızın doğru konuma doğru şekilde monte edilmesi gerekmektedir. Kurumumuz gerekli tüm hassasiyeti göstererek davlumbazınızın maksimum verimle çalışmasını sağlıyor.

Servis hizmet bölgelemize en kısa sürede ürün teslimatı yapan servisimiz, sizler için özel ithal edilmiş olan uluslar arası kalite standartlarındaki bu ürünleri en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunmanın gururunu taşıyor.

Servisimizi arayarak ücretsiz eve teslim aksesuar konusunda müşteri temsilcisi arkadaşlardan telefonla sipariş verebilirsiniz.