Avcılar Vestel Yetkili Servisi

Avcılar Vestel servis olarak istanbul avrupa yakası bir çok bölgeye çamaşır makinesi,ocak,buzdolabı,fırın,

 bulaşık makinesi ve kombi tamir bakım hizmetini vermekteyiz.Aynı gün servis ve tamir işlemini sınırsız yedek parça ile gerçekleştirmekteyiz.Küçük ev aletleri televizyon telefonlara servisimiz tarafından tamir hizmet verilmemektedir.

Beylikdüzü Vestel Yetkili Servisi

Beylikdüzü Vestel Yetkili Servisi

Vestel, müşteri memnuniyetini temel prensip haline getirmesi sebebiyle satışını yaptığı ürünlerin takibini bırakmayarak müşterinin karşı karşıya geldiği bazı problemleri ortadan kaldırabilmek amacıyla yetkili servis ağları kurmuş ve hala kurmaya devam etmektedir.

Vestel Şahanlar Yetkili Servisi ise Beylikdüzü semtinden sorumlu bir servistir. Vestel’den alınmış olan bütün ürünlerin kurulumunu yaptıktan sonra dahi takibi bırakmayarak meydana gelebilen sorunları tespit edip gerekli görüldüğü sürece orijinal parça değişimlerini yapmaktadır. İletişim konusunda sizlere herhangi bir sıkıntı çıkarmayacak olan Vestel Şahanlar Yetkili Servisi sizlere mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yaparak kendi alanındaki uzman personelleri ile hiçbir probleme mahiyet vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.


I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.